Załóż bloga w blog.pl!

Dziel się pasją! Już dziś załóż bloga w blog.pl – nowoczesnej platformie opartej na sprawdzonym systemie wordpress.

 • Dołącz do najlepszych! Jeśli kochasz to, co robisz i lubisz o tym pisać, dołącz do blog.pl – najstarszej społeczności blogowej istniejącej od 2001 roku i skupiającej kultowe blogi, których autorzy wyznaczają trendy oraz są liderami opinii w swoich dziedzinach.
 • Zostań ekspertem w dzieleniu się pasją! Pomożemy Ci dotrzeć do jak największej grupy odbiorców  – cykliczne rankingi popularności i promowanie treści na Stronie Głównej oraz na serwisach Onetu pomogą Ci budować autorytet eksperta w Twojej dziedzinie.
 • Bądź wolny! Otrzymujesz 100MB na zdjęcia i filmy. Do tego aż 9 domen do wyboru i mnóstwo modnych i atrakcyjnych szablonów. Oddajemy w Twoje ręce również wiele nowych przydatnych widgetów. A ponadto możesz tworzyć galerie i pokazy slajdów oraz wklejać video z YouTube. A to wciąż nie wszystko!
 • Twórz z łatwością! Nie wiesz jak zacząć? Skorzystaj z intuicyjnego samouczka i video tutoriali. Do wyboru masz 2 widoki panelu administracyjnego: prosty (dla początkujących) i zaawansowany. Rozbudowany edytor tekstowy zapewni łatwe pisanie i formatowanie tekstu.

Załóż bloga w blog.pl i odkryj nowy wymiar blogowania!

263 Comments

 1. ~Zaczarowana

  Z całym szacunkiem do wszystkich tych, którzy mają jakieś ‚ale’ – ja także wychowałam się na tych typowo onetowkisch blogach. Również, jak poprzedniczka, poznałam znakomitych ludzi, tworzyłam szablony, pisałam opowiadania. I owszem, trochę szkoda, ponieważ Blog.Onet był niezwykle prosty w obsłudze. Ale to logiczne, że onet nie będzie stał ciągle w miejscu. Musi się rozwijać. Osobiście korzystam też z serwisu wordpress i z czystym sercem mogę stwierdzić, że jest niemalże równie przejrzysty i łatwy w obsłudze. Trzeba tylko chcieć nauczyć się z niego korzystać. A jeśli chodzi o wygląd, to mnie, jako starą szabloniarkę, boli chyba najbardziej, ale tworzenie szablonów na blogi oparte na tym systemie jest także proste. I wcale nie trzeba znać html’u ( chociaż, moim zdaniem, każdy bloger powinnem znać chociaż podstawy tego języka), by stworzyć naprawdę piękne szablony. Jeśli się nie potrafi to zawsze pozostają szabloniarnie. Po co więc marudzić. Świat się rozwija i będzie się rozwijał. Nic na to nie poradzimy. Po prostu otwórzmy się na nowość, a nie siedzimy zapatrzeni w stare śmieci. :)

  1. ~ania

   Z jednej strony zgadzam się z Tobą, bo postęp jest dobry, ale nie uważasz, że dobrze mieć opcję wyboru? Chcę być na starych śmieciach, to jestem – to mi odpowiada, do tego się przyzwyczaiłam i to wcale źle o mnie nie świadczy. Chcę iść w inną stronę – proszę bardzo. Po co zmuszać tysiące użytkowników do tego samego?

 2. ~

  Widać, Że Najwyraźniej Redakcję Nie Za Bardzo Obchodzi To Co Użytkownicy Myślą. Przeczytałam Wszystkie Wasze Odpowiedzi I Wszędzie Piszcie, Że Blog.Pl Jest Łatwy W Obsłudze. Nie Jest. Nad Założonym Tutaj Blogiem Siedziałam Kilka Godzin I Dla Niektórych Nie Jest To Łatwe. Wszyscy Was Prosimy O Przywrócenie Starego, Ale Jakże Wspaniałego Blog.Oneta, Ale Wy Wolicie Upierać Się Przy Blog.Pl. Naprawdę Widać, Że Was Bardzo Obchodzi Nasze Zdanie -,- Od Kilku Lat Jestem Na Blog Onecie I To, Że Postanowiliście Go Przenieść Mnie Załamało, Naprawdę. Jak Zostało Wspomniane, Z Otwartymi Rękoma Powitam Blogspota. Jest O Wiele Łatwiejszy W Obsłudze Niż To! Niech Nasz Stary, Dobry Onet Wróci <3 Już Wolałam By Były Te Błędy, Chociaż Mieliśmy Oneta. A Teraz. . . Większej Ilości Osób Ciężko Się Z Tym Wszystkim Zapoznać. Ja Jako Jedna Z Wielu Błagam, Byście Nie Ignorowali Tej Wypowiedzi I Nie Pisali Mi, Że Blog.Pl Jest Lepszy. Dobra, Może Jest. I Co Z Tego? Z Blog.Onetem Każdy Miał Miłe Wspomnienia, Znał Się Na Nim. I Co Z Tego, Że Można Tutaj Udostępniać Notki? Zawiodłam Się Na Was, Naprawdę. Jak Wspomniałam, Z Otwartymi Rękami Powitam Blogspota, I Teraz Uwierzcie Mi, Wielu Użytkowników Ucieknie Stąd I Założy Blogi Na Innych Portalach. Mam Nadzieję, Że Blog.Onet Zostanie Przywrócony, A Wy Zwrócicie Uwagę Na Nasze Prośby.

 3. ~Sara

  Mnie się wydaje, że wszyscy są przeciwko wordpress’owi i chcą starego onetu, tylko ze względu na wygląd bloga. Nie mogę zmienić tła, ani ustawić tytułu bloga… Czuję się ograniczona do kilku szablonów i mój blog wygląda tak jak wiele innych… Ale poza tym podoba mi się nowy system i nie jest wcale taki trudny, jak się go opanuje. Większe możliwości edycji wyglądu bloga i będzie dobrze! A tą „frustrację” blogerów można porównać do kupna nowocześniejszego telefonu – póki się nie przyzwyczaisz do większego ekranu to będzie Cię wkurzał.

 4. ~niezadowolona

  Witam, Redakcjo, widzę, że odpowiadacie na wiele pytań. W takim razie ufam, że odpowiecie również na moje. Czemu, mimo licznych protestów użytkowników, nadal brniecie w te, bezużyteczne moim zdaniem, zmiany? Czemu, zamiast zreperować poprzedni system, który zadowalał ładną większość blogowiczów, a przynajmniej dać użytkownikom prawo wyboru i zadecydowania, która forma bloga jest dla nich bardziej przyjazna, wy uznaliście za pewnik, że wordpress wszystkim się spodoba (niedoczekanie – na mój gust, wordpress to najgorsze, co mogliście wprowadzić)? Pytam, bo być może jestem zbyt mało obeznana w świecie blogów – dla mnie Wasze działania są po prostu nielogiczne.

 5. mcx

  Boże, jakie to jest wszystko brzydkie :/
  Chciałam założyć blog, wchodzę na stronę – coś nowego? ok, fajnie! Klikam dalej, i coraz więcej rozczarowań…
  Tak jak tu chyba większość pisze – największy problem to brak możliwości skomponowania WŁASNEGO ORYGINALNEGO szablonu. Te co proponujecie są po prostu ohydne. Żaden z nich nie odzwierciedla treści, które chciałabym zamieszczać na blogu!
  A to, że można na jednym szablonie edytować html.. Eh, szkoda słów.
  Aby uniknąć tej fali niezadowolenia, mogliście chociaż wstawić z 50 różnych szablonów i byłby spokój.
  Dlaczego nie mogliście przerobić starego onet bloga, unowocześnić, ale zostawić własną edycję szablonów? Aaa, już wiem, za większe możliwości trzeba płacić. -,-

   1. ~Luna

    Czy to oznacza, że jak sama nie dam rady przenieśc mojego bloga, bo nie daje i to fakt, mam 57 lat i nic z tego nie rozumiem,
    to samo przeniesiecie mi bloga jak wam sie podoba?
    Ja nic nie widzę w moim blogu i nie wiem co to jest panel administraycjny.
    Prowadziłam z pasją bloga o sporcie 15 lat a teraz co, zniszczycie mi moją pasje i pracę?
    Nie dam rady sama tego zrobić.

 6. ~ania

  Po przeczytaniu powyższych komentarzy /niemal wszystkich negatywnych/ jestem zdziwiona, ze redakcja tak bardzo upiera się przy swoim, jakże głupim pomyśle, który nie znalazł akceptacji wśród użytkowników starego blog.pl i onet.blog.pl. Gdyby nie my, użytkownicy, każdy portal blogowy byłby zerem. Nie jest więc ważne dla redakcji to, co my o tym myślimy? Z uporem odpisujecie na większość komentarzy wykutymi hasłami typu „nowa platforma”, „super nowoczesny portal” itd. Chyba mało osób pamięta, że w tamtym roku redackcja pisała, że nikt nie będzie zmuszany do przenosin. Ale jak kilka osób zauważyło; kasa, kasa, kasa!
  Podzielam bardzo wiele opinii z tego forum, ale zabieram swoje manatki, notatki i zdjęcia i idę gdzie indziej. Nie przeraża mnie html, bo lubię uczyć się nowych komend i patrzeć, jak zmienia się mój szablon. Boję się jednak, że mój blog będzie jak inne: szablon jeden z 14 – uwaga, wielki wybór dla tysięcy użytkowników!!, brak ochrony bloga hasłem (uuu, nie mogłabym się doczekać, żeby przy każdej notce spośród około tysiąca kliknąć „prywatna”.
  Cieszę się, że tyle osób wyraziło swoją niechęć do przenosin, ale jak widać – redakcja ma to daleko gdzieś. Nie chcę się przenosić, ale nie chcę też zostać w tym „nowym, superoryginalnym i wypasionym” systemie. To, co stało się ze starym blog.pl jest straszne. Kolejny fejsbuk? Nie, dziękuję.
  Żegnam i mam nadzieję, że tym razem mój komentarz pojawi się na tym forum.
  Zmiany są dobre, gdy są zmianami na lepsze.

   1. ~ania

    Racja, w Polsce byliście jako jedyni, ale nie na świecie. Np. edublog, a także everything.typepad (płatny) mają taką funkcję, która pozwala na zahasłowanie bloga. Myślę, że znalazłoby się jeszcze kilka podobnych portali. Jeśli byliście jedynymi w naszym kraju, to dlaczego nie zatrzymać tak unikalnej funkcji?

    Nie każdy jest ekshibicjonistą literackim chcącym, aby jego/jej notki widniały na głównej stronie onetu.
    Taka ilość negatywnych komentarzy od codziennych użytkowników bloga powinna dać Wam do myślenia, że pomysł nie był najlepszy. Ale nie ma to jak upór osła.

 7. ~Ola.

  A wy ciągle swoje! Gdy czytam wypowiedzi innych bloggerów mam nadzieję na wysłuchanie ich jednak widzę takie coś : ” Tęsknię za prostotą blog.onet … ” -> ” Blog.pl jest prostszy „. WIELE OSÓB GO NIE ROZUMIE! Zróbcie proszę kolejną stronę podobną do blog.onet i nie chcę kolejnej odpowiedzi, że tu jest o wiele lepiej i mam się z tym zapoznać, bo zapoznałam! Proszę o jak najszybsze zareagowanie na komentarze ponad 100 osób protestujących przeciw ” blog.pl „. Pozdrawiam, FANKA BLOG.ONET

 8. ~Fearte

  Jestem ciekawa co jest dla Was cenniejsze- radość i zadowolenie waszych użytkowników czy wypłata i premie w pracy. Oczywiście odpowiecie, że to pierwsze. Ale teraz sprawiliście, że wielu z waszych bloggerow nie sa zadowoleni.

 9. ~Elissa

  Dzisiaj chciałam założyć bloga na blogu onet. Miałam na prawdę świetny pomysł i już nawet obrys planów, a tu co? BLOG.PL! Myślałam że wybuchnę. Nie obcowałam długo z tym blogiem, ale już od samego początku go po prostu nie dzierżę! I po co to robicie? Po co wpychacie ludziom ten beznadziejny system? Wątpię żeby ktokolwiek tego chciał. Nie jednokrotnie próbowałam tu zmienić kod html i może i dla was jest to proste, ale na pewno nie dla mnie i dla większości użytkowników którzy nigdy nie siedzieli w tym temacie. Chciałam się do tego przekonać bo nie znoszę blogspotu, nie znoszę blogg.pl i nie znoszę BLOG.PL! Po co wam to wszystko? Po co odpowiadacie na każdy komentarz ludzi którzy wysyłają do was skargi tak samo? Nie potraficie się wysilić? Na prawdę chyba zrezygnuję z onetu. Zrezygnuję przez te wasze zachcianki udogodnienia nam. Starym użytkownikom onetu! Przerzucę wszystkie kartki w moim zeszycie żeby znaleźć moje dawne e-maile na onecie i może na którymś znajdę jakiś stary blog który będę mogła przerobić. Jestem zawiedziona.. Nie możecie po prostu przywrócić onetu?

 10. ~Susan

  Jak możecie tak nisczyć onet.blog.pl???
  Było dobrze fajnie bo można było robić własne szablony nie znajac żadnych htlm czy innyych takich idiotyzmów a teraz ??! NIE MA JEST TYLKO JEDNO CZY 3 USTAWIENIA I WIECEJ SIE NIE DA DO 4 LITER TEN BLOG.PL ZROBCIE NOWY STARY ONET.BLOG.PL BYŁO DOBRZE A WY NA ISŁE CHCECIE PRZYCIAGNĄĆ LUDZI

 11. ~P.

  Proszę o informację w jaki sposób w nowym systemie zahasłować 3200 notek, które zdążyłem napisać w ciągu ostatnich 9 lat.

  BTW – drugi ze swoich blogów przeniosłem na WordPressa i nie jestem zadowolony ze zmiany. Panel administracyjny nie jest intuicyjny.
  Jak będę miał chwilę to skorzystam z samouczka – najprawdopodobniej konsola wymaga więcej wiedzy niż poprzednia konsola blog.pl.

 12. ~Kayetan

  Ludzie, serio. To wszystko już znaczenia nie ma, co myślimy i co CHCEMY. Sytuacja teraz pokazuje jak bardzo cenią sobie nasze zdanie, które swoją drogą, powinno być na pierwszym miejscu. Okłamali nas, że będzie można wybrać, chociaz wiedzieli doskonale o fakcie przeniesienia się na ten serwer.
  Awaryjność onetu można pewnie było naprawić, tylko jak zwykle, nowy właściciel platformy i się zaczęli rządzić. Do chuuu z takimi zmianami. Poczekam i zobaczę ten wasz wrześniowy, wielki triumf. Chociaż i tak wam już nic chyba nie pomoże. Nie próbując naprawić kompletnie starego onetu, postarać się, bo to w końcu DLA NAS NIE DLA WAS, to zrobiliście odwrotnie. Daliście kopię facebooka z funkcją pisania. Po co tyle widegtów. Po co te ZMIANY.
  Tęsknię za atmosferą na starym serwerze i stronie głównej OB. SAD BUT TRUE STORY.

 13. ~Justyna

  nie chcę tego nowego bloga ! Przywróćcie stary blog.onet , skasowałam dzisiaj swojego jedynego bloga, czego teraz żałuję, bo gdybym wiedziała, że ja będę chciała założyć nowego, to wyskoczy mi coś ta kompletnie bezsensownego i beznadziejnego to bym tego w ogóle nie robiła… dlaczego na chama wpieprzacie te zmiany ? Przecież widzicie, że nikt ich nie chce, ale po co konsultować się z blogerami, najlepiej wpierdzielić jakieś nieużyteczne badziewie i po sprawie, a kasa leci. Mam już jednego fotobloga, po co mi kolejny ? W imieniu wszystkich blogerów, proszę Was, abyście przywrócili stary blog.onet !

 14. ~Taiga

  Mówiąc „łatwy system” macie na myśli to, że jest on łatwy dla informatyków, a nie prostych ludzi… Z niechęcią przyznaję, iż nowy blog.pl stacza się coraz bardziej na dno, a ja podziękuję za blogowanie. Dobranoc.

 15. ~Julia

  Mi osobiście nie podobają się nowe zmiany. I mam wrażenie, że nie tylko mnie. Mam bloga jeszcze w naszym starym kochanym onet.blog i bardzo żałuję, że nie ma już możliwości zakładania blogów w tym typie. Nie dla tego, że chcę taki założyć, tylko dla tego, że inni mogą chcieć zakładać bloga, a nie będą wiedzieli jak. Czytając te wszystkie komentarze, w których wyznajecie, jak trudno jest się połapać o co chodzi, na próbę założyłam takiego bloga. Przyznaję: jest to najbardziej pogmatwana strona jaką kiedykolwiek widziałam… no i nie umiem się ponownie zalogować. Mam wrażenie, że nie tylko mnie dotyczy taki problem. Cieszę się, że zdecydowałam się założyć bloga jeszcze w starym onet.blog i uważam się za niezłą farciarę, bo nie każdy może teraz posiadać coś takiego. I jeszcze tylko jeden komunikat: LUDZIE, NIE KASUJCIE SWOICH BLOGÓW! Nawet jeśli nie chcecie już ich pisać, zostawcie-a nuż widelec coś wam po jakimś czasie przyjdzie do głowy, najdzie was jakaś ochota i nie będzie gdzie pisać, bo nikt mi chyba nie powie, że blog.pl jest łatwy w obsłudze. ;)

 16. ~Ko

  Czy ktoś jest teraz w stanie polecić jakiś inny serwis internetowy, którego obsługa będzie w miarę prosta, jak na onecie?
  Z szablonem na tym du*iastym serwerze męczę się już od 6 h i nic mi nie wychodzi… Na starym onecie znałam wszystko, może był trochę ograniczony, ale bardzo przystępny. Tworzenie szablonu na blog.pl skutecznie odstrasza wielu początkujących jak i takich, którzy blogują od dawna, jak ja!

 17. ~Adolescente

  Od ośmiu lat posiadam blogi na blog.onet.pl. Aktualnie mam tylko jeden. Chciałam założyć kolejny, a tu… to. Jestem niemile zaskoczona. Znam już wordpress, ale wydaje mi się on po prostu brzydki i nieprzystępny dla wielu osób, a do tego pospolity. Blogi na onecie wyróżniały się swoim specyficznym wyglądem. Były proste, ale najlepsze. Pamiętam jeszcze blogi na mylog.pl, gdzie robiło się szablon i pisało do niego kod html. Teraz i tego też nie ma. Wszystkie serwisy z blogami wyglądają podobnie (nudno). Ta zmiana zdecydowanie na minus. Po awariach wielu ludzi opuściło blog.onet.pl. Teraz opuści jeszcze więcej…

  1. Redakcja Blog.pl

   WordPress daje gwarancję stabilności i bezawaryjności systemu. Dzięki temu nie dojdzie więcej do sytuacji, w której użytkownicy przez 3 miesiące musieli męczyć się z awarią w blog.onet. To było jedyne rozwiązanie.

 18. ~Julia

  Nie róbcie mi tego! Nie migrujcie mi bloga! Ja chcę go dalej pisać, a to co robicie z blogami skazuje na zakończenie twórczości! Płakać mi się chce… nie róbcie mi tego. Oddajcie nam starego blog.onet’a. Nie zmieniajcie tego. To za duży skok do wykonania, niewiele osób temu podoła. A na pewno nie ja. Nie róbcie tego ludziom. Dajcie pisać.

 19. jakubsosnia

  Widzę, że większość komentarzy na forum nie jest zbyt przychylna do zmian. I muszę powiedzieć, że kompletnie Was nie rozumiem. Bloga na blog.onet przestałem pisać 6 dni temu, w niedzielę 7 października. I tego też dnia założyłem nowego (nawiasem mówiąc – pogodadlakazdego2.blog.pl) na blog.pl’u. I chociaż prawdą jest, że na początku trochę się napracowałem (blisko 3 godziny), to obecnie wydaje mi się, że wygląd i forma mojego bloga uległy znacznej poprawie (dla porównania podaję adres mojego poprzedniego bloga – pogodadlakazdego.blog.onet.pl). Ponadto platforma blog.pl oddaje dla użytkownika 100 MB na zdjęcia i filmy. Moje uznanie wzbudziły też tzw. widgety (dużo lepsze niż na obecnej platformie). Do tego możliwość wyboru stron i kategorii (co jest szczególnie pomocne, jeśli tworzycie blogi tematyczne, np. tylko o sporcie, o pogodzie). Na koniec jeszcze jedna rada – jutro jest niedziela, wykorzystajcie ten dzień, stwórzcie bloga na platformie blog.pl (najlepiej o tym samym adresie, aby łatwo było Was poznać). Poświęcicie parę godzin, a zmiana będzie widoczna od razu. Jeśli zaś chodzi o (w wielu przypadkach naprawdę bogate) archiwum, to moja rada jest następująca – codziennie logujcie się na stare konto, ale nic nie piszcie. Wówczas wasz nowy blog będzie funkcjonował bez problemów, a historia zostanie zachowana. No chyba, że chcecie czekać, jak te ci*ty, aż onet przeniesie Wasze blogi za Was. Ale może lepiej zająć się tym samemu?…

 20. ~Od Tolkiena:

  Chciałabym zacząć pisać bloga. Zastanawiałam się nad tym i w gruncie rzeczy wyszło mi, że najlepiej będzie mieć mrocznego, ciekawego bloga scenie-fiction na naszym starym, dobrym blog.onet’cie. Miałam już kiedyś bloga i zachowałam miłe wspomnienia (przestałam pisać, a wina była po mojej stronie-nie miałam pomysłów. po pewnym czasie doszłam do wniosku, że blog jest beznadziejny i skasowałam… żałuję). Więc tak jak ustaliłam: weszłam na kochaną stronkę blog.onet.pl, klikam sobie ikonkę „załóż bloga” (od tego czasu nic się nie zmieniła, ciągle jest kobieta, mężczyzna i dziadek na motorku ;) )… a tu chała! Ordynarnie i po prostu chała! Wkurzyłam się. Straszliwie. Ale myślę: no dobra, ten blog.pl może tylko wygląda tak nieogarnialnie… może jest łatwiutki w obsłudze jak nasz świętej pamięci blog.onet? No dobra, zabrałam się do sprawdzania. Po jakiejś godzinie siedziałam zdębiała w fotelu i gapiłam się zdziwiona i zszokowana w ekran… na tym blogu nic się nie dało zrobić!!! Wylogowałam się w nadziei na lepsze jutro… ale na próbę spróbowałam się jeszcze zalogować… i znowu kit. Nie dało się. Już niestety bez żadnej nadziei zamknęłam stronkę coraz bardziej nienawidzoną przez setki użytkowników, co można wyczytać powyżej. Cóż… moje podsumowanie jest takie: zmiany są bez sensu. Czasem jednak warto zostawić w spokoju coś starego, co przynosi efekty, niż zmieniać na coś nowego… co po prostu jest nieosiągalne. Wszyscy do tej pory podziwiali blog.onet, ale teraz już mało kto przejmuje się sprawami z blogów. Z tego co słyszę w szkole, nikt nie jest zadowolony z tego nowego. Same skargi. Tak więc: starsze nie oznacza gorsze… a czasami nowsze nie oznacza lepsze.

 21. ~Natalia

  Mój blog nie jest jeszcze zmieniany, a już nie mogę wbijać notek. OnetBlog ma cały czas jakieś błędy, a zmiany trwają w nieskończoność. Rozumeim potrzebę zmian,ale jakiś porządek powinien być, a jest totalne zamieszanie.

  1. Redakcja Blog.pl

   Chodzi o indeksowanie przez roboty Google – radzimy dać im kilkanaście dni na zaindeksowanie witryny. Pomoże też konfiguracja wtyczki All in One SEO, dostępnej w menu Ustawienia.

 22. ~rose

  Chciałam wrócić po długiej przerwie do blogowania, założyłam nowe konto e-mail, wchodzę na Onet.Blog i co? Jedno wielkie BAGNO! Blog na Onet pewnie nigdy nie będzie już możliwy. Szkoda, że nie ma wyboru założenia strony na ‚starych zasadach’. Przykro mi, zawiodłam się…

  PS. jw. … myślę, że nie ja jedna ;(

 23. ~Chapp

  To jak jesteście uczynni to powiedzcie mi skoro ja przeniosłem swoje blogi do systemu nowego, ale piszę również na blogach grupowych, które nie są przeniesione. I jak się chcę zalogować na bloga grupowego, wychodzi mi, że taki blog nie istnieje? Jak to są te wasze cudowne zmiany to ja dziękuję, nie mogę publikować opowiadania przez to

 24. kobieta50plus

  Jak długo przy próbie zalogowania się do bloga będę oglądać informację 503 błąd serwera to trwa już kilkanaście godzin .Jak i gdzie znaleźć przeniesionego bloga ?Może tu znajdę odpowiedź.
  Miałam bloga na blog Onet po przeniesieniu nie mam dostępu do panelu admin .
  Na inny blog i konto nie mogę wejść z powodu błędu serwera .No cóż tak zadział ekstra system ,że nie mam teraz dostępu do żadnego bloga.Zobaczymy jak długo ?

 25. ~Iwona

  Jestem rozczarowana. Bo loguje się na blog.pl bez problemów a nie mogę przejść do redakcji bloga? Co to za „ulepszenie” jak nawet wejść i nic napisać nie mogę? Też tak macie? Zdenerwowałam się bo 6 lat pisania do kosza…

 26. ~Iwona

  Hmmm… Raz ulepszyłam sobie bloga tak, że nie mogę go wcale redagować.Mogę się zalogować a przejść do redakcji bloga nie da się wcale!!! Też tak macie? Jestem zdenerwowana 6 lat w kosz… Nagłówek na tej stronie powinien brzmieć :BLOGUJ Z MIGRENĄ a nie Bloguj z pasją!
  W dodatku nie można się z nikim skontaktować w sprawie problemu, bo nie idzie ze strony wysłać wiadomości. Tragedia!

 27. ~Adam

  Po przenosinach – totalna porażka, a nawet więcej ze strony Onetu. To kompromitacja!
  Redakcji zalecał bym odwiedzenie dowolnego bloga z worpress.com, a porównanie wykaże jak bardzo Onet się skompromitował.

  „onetowy” wordpress? – hybryda która z prawdziwym worpresem tyle ma wspólnego co koń z sianem. Niby zbieżność ogólna, ale w szczegółach to już wcale.

  Opiekuję się kilkoma blogami onetowymi. Namawiałem ich autorów do „ulepszenia” i…

  Nie przeniosło obrazków. Biblioteka pusta.
  Pytam więc – czy onetowi chodziło o kradzież dorobku autorów bloga?

  Kwestia szablonów bloga. Znowu porażka. W stosunku do wordpress.com to nawet nie nie zasługuje na miano namiastki.

  Kwestia możliwości użycia HTMLa. Pytam gdzie ona jest?
  W szczątkowej formie to nawet krokodyl ma się czym wysikać!

  Reasumpcja?
  WSTYD I KOMPROMITACJA
  Jeżeli nie stać Was na utrzymanie dobrej witryny blogowej, to to oznajmcie po prostu i przestańcie mamić głupotami swoich użytkowników. Zarabiacie na nich krocie tabunem reklam. Pora chyba aby dać coś w zamian!

  Jeżeli ten stan się nie zmieni – przeniosę moich podopiecznych na worpress.com.
  Tam – przynajmniej nikt nie będzie z nich kpił.

 28. ~haaszek

  Bałam się tego przenoszenia. Tym bardziej, że do ostatniej chwili onetowi nie udało się przywrócić fizycznie wpisów z ponad siedmiu lat. Ale pomyslałam „trudno”, najwyżej wszystko pójdzie w komin. I… nie poszło, a nawet lepiej, odnalazły się zagubione wpisy.
  Jest parę problemów, nie mogę edytować ustawień tak, żeby np zmniejszyć czcionkę, odstepy między wierszami. Zniknęły tez kometarze pod zdjeciami w albumie i jedno czy dwa zdjęcia w postach.
  Ale ogólny wygląd pozostał, kolory też.
  No i o wiele łatwiej się loguje i pisze. Zdecydowanie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>