Z nieukrywaną radością informujemy, że wszystkie blogi z blog.onet zostały przeniesione do nowego systemu. Dzięki temu możemy się teraz skoncentrować na rozwoju nowej platformy i implementowaniu nowych funkcjonalności w ramach serwisu blog.pl.

Przez kilka najbliższych tygodni możecie zgłaszać do nas wszelkie problemy związane z aktualizacją bloga:

- brakujące wpisy
- brakujące galerie
- inne awarie

Przez tych kilka tygodni będziemy poprawiać blogi, na których stwierdzimy brak powyższych danych. Pamiętajcie jednak, że wkrótce będziemy musieli całkowicie usunąć dane związane ze starymi blogami i wtedy odzyskanie ich już nie będzie możliwe.

Wszelkie zgłoszenia możecie kierować na adres: blog@grupaonet.pl lub pomoc@blog.pl

Wszystkich zachęcamy również do polubienia naszego fanpage’a na Facebooku:
http://www.facebook.com/Blogpl

Znajdziecie tam wszelkie aktualności i przydatne informacje dotyczące platformy blog.pl.

9 Comments

    1. Redakcja Blog.pl

      Oznacza to, że jeśli na Waszych blogach odnotowaliście w trakcie przenoszenia błędy, np. brakuje części archiwum czy galerii, możecie te błędy teraz do nas zgłaszać. Po pewnym czasie będziemy jednak zmuszeni zamknąć stare bazy danych, co oznacza że naprawy tego typu rzeczy, elementów ze starego systemu, nie będą możliwe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>